Η Ομάδα Μας

Υποψήφιοι για το Δημοτικό Συμβούλιο Νάουσας από την εκλογική περιφέρεια Ανθεμίων

Υποψήφιοι για το Δημοτικό Συμβούλιο Νάουσας από την εκλογική περιφέρεια Ειρηνούπολης

Υποψήφιοι για το Δημοτικό Συμβούλιο Νάουσας από την εκλογική περιφέρεια Νάουσας

Υποψήφιοι για το Συμβούλιο Δ.Ε. Νάουσας

Υποψήφιοι για το Συμβούλιο Τ.Κ. Αγγελοχωρίου

  • Δάγγα Μαρία
    Δάγγα Μαρία Υποψήφια Τοπική Σύμβουλος Αγγελοχωρίου
  • Μούτσος Σταύρος
    Μούτσος Σταύρος Υποψήφιος Τοπικός Σύμβουλος Αγγελοχωρίου
  • Μποζατζίδης Δημήτρης
    Μποζατζίδης Δημήτρης Υποψήφιος Τοπικός Σύμβουλος Αγγελοχωρίου
  • Μπόιτση Θεοδώρα
    Μπόιτση Θεοδώρα Υποψήφια Τοπική Σύμβουλος Αγγελοχωρίου
  • Παπαιωάννου Γιάννης
    Παπαιωάννου Γιάννης Υποψήφιος Τοπικός Σύμβουλος Αγγελοχωρίου
  • Σαράντη Δήμητρα
    Σαράντη Δήμητρα Υποψήφια Τοπική Σύμβουλος Αγγελοχωρίου
  • Σπαθόπουλος Ευθύμης
    Σπαθόπουλος Ευθύμης Υποψήφιος Τοπικός Σύμβουλος Αγγελοχωρίου
  • Τηλκερίδης Βασίλης
    Τηλκερίδης Βασίλης Υποψήφιος Τοπικός Σύμβουλος Αγγελοχωρίου

Υποψήφιοι για το Συμβούλιο Τ.Κ. Γιαννακοχωρίου

  • Θεοδοσιάδης Θεόδωρος Υποψήφιος Τοπικός Σύμβουλος Γιαννακοχωρίου
  • Θεοδοσιάδης Νικόλαος Υποψήφιος Τοπικός Σύμβουλος Γιαννακοχωρίου
  • Κίτσου Σταυρούλα
    Κίτσου Σταυρούλα Υποψήφια Τοπική Σύμβουλος Γιαννακοχωρίου
  • Τεληγιαννίδου Αναστασία
    Τεληγιαννίδου Αναστασία Υποψήφια Τοπική Σύμβουλος Γιαννακοχωρίου
  • Τράϊου Διαμαντούλα
    Τράϊου Διαμαντούλα Υποψήφια Τοπική Σύμβουλος Γιαννακοχωρίου
  • Χριστόπουλος Χρυσοβαλάντης Υποψήφιος Τοπικός Σύμβουλος Γιαννακοχωρίου

Υποψήφιοι για το Συμβούλιο Τ.Κ. Επισκοπής

  • Αντωνιάδης Βασίλειος Υποψήφιος Τοπικός Σύμβουλος Επισκοπής
  • Δήγκας Γιώργος
    Δήγκας Γιώργος Υποψήφιος Τοπικός Σύμβουλος Επισκοπής
  • Λιθοξόπουλος Πασχάλης
    Λιθοξόπουλος Πασχάλης Υποψήφιος Τοπικός Σύμβουλος Επισκοπής
  • Μπαλτατζίδου Φανούλα
    Μπαλτατζίδου Φανούλα Υποψήφια Τοπική Σύμβουλος Επισκοπής
  • Ορδουλίδης Γρηγόρης Υποψήφιος Τοπικός Σύμβουλος Επισκοπής
  • Σαρασίδου Αικατερίνη
    Σαρασίδου Αικατερίνη Υποψήφια Τοπική Σύμβουλος Επισκοπής

Υποψήφιοι για το Συμβούλιο Τ.Κ. Ζερβοχωρίου

  • Βέργος Δημήτρης
    Βέργος Δημήτρης Υποψήφιος Τοπικός Σύμβουλος Ζερβοχωρίου
  • Κυριακίδης Δημήτρης
    Κυριακίδης Δημήτρης Υποψήφιος Τοπικός Σύμβουλος Ζερβοχωρίου
  • Λιουτάκη Βασιλική
    Λιουτάκη Βασιλική Υποψήφια Τοπική Σύμβουλος Ζερβοχωρίου
  • Παπαδοπούλου Γεωργία
    Παπαδοπούλου Γεωργία Υποψήφια Τοπική Σύμβουλος Ζερβοχωρίου
  • Πέσιος Πέτρος
    Πέσιος Πέτρος Υποψήφιος Τοπικός Σύμβουλος Ζερβοχωρίου
  • Σταμπολίδης Νίκος
    Σταμπολίδης Νίκος Υποψήφιος Τοπικός Σύμβουλος Ζερβοχωρίου
  • Τσαλίλη Χριστίνα
    Τσαλίλη Χριστίνα Υποψήφια Τοπική Σύμβουλος Ζερβοχωρίου
  • Χριστοφορίδης Σίμος
    Χριστοφορίδης Σίμος Υποψήφιος Τοπικός Σύμβουλος Ζερβοχωρίου

Υποψήφιοι για το Συμβούλιο Τ.Κ. Κοπανού

Υποψήφιοι για το Συμβούλιο Τ.Κ. Λευκαδίων

  • Ανδρενίδης Νικόλαος
    Ανδρενίδης Νικόλαος Υποψήφιος Τοπικός Σύμβουλος Λευκαδίων
  • Ροδοβίτου Μαρία
    Ροδοβίτου Μαρία Υποψήφια Τοπική Σύμβουλος Λευκαδίων
  • Τομπουλίδης Ιωακείμ
    Τομπουλίδης Ιωακείμ Υποψήφιος Τοπικός Σύμβουλος Λευκαδίων
  • Τομπουλίδου Ροδόπη
    Τομπουλίδου Ροδόπη Υποψήφια Τοπική Σύμβουλος Λευκαδίων
  • Τσιμενίδης Λάζαρος
    Τσιμενίδης Λάζαρος Υποψήφιος Τοπικός Σύμβουλος Λευκαδίων

Υποψήφιοι για το Συμβούλιο Τ.Κ. Μαρίνας & Πολλών Νερών

  • Αργυρίου Γιάννης Υποψήφιος Τοπικός Σύμβουλος Μαρίνας
  • Ηλιάδου Γεωργία
    Ηλιάδου Γεωργία Υποψήφια Τοπική Σύμβουλος Μαρίνας
  • Κυριακίδης Φώτης
    Κυριακίδης Φώτης Υποψήφιος Τοπικός Σύμβουλος Μαρίνας
  • Κωνσταντινίδης Γιώργος
    Κωνσταντινίδης Γιώργος Υποψήφιος Τοπικός Σύμβουλος Μαρίνας
  • Μουρατίδης Αναστάσιος Υποψήφιος Τοπικός Σύμβουλος Μαρίνας
  • Ντόκου Παναγιώτα
    Ντόκου Παναγιώτα Υποψήφια Τοπική Σύμβουλος Μαρίνας
  • Σαλασίδου Ερμιόνη Υποψήφια Τοπική Σύμβουλος Μαρίνας

Υποψήφιοι για το Συμβούλιο Τ.Κ. Μονοσπίτων

  • Αργυρόπουλος Νικόλαος
    Αργυρόπουλος Νικόλαος Υποψήφιος Τοπικός Σύμβουλος Μονοσπίτων
  • Βαβιάκος Ιωάννης
    Βαβιάκος Ιωάννης Υποψήφιος Τοπικός Σύμβουλος Μονοσπίτων
  • Γαλάνης Χρήστος
    Γαλάνης Χρήστος Υποψήφιος Τοπικός Σύμβουλος Μονοσπίτων
  • Δήμου Στέλλα
    Δήμου Στέλλα Υποψήφια Τοπική Σύμβουλος Μονοσπίτων
  • Σαρίκα Ευαγγελία
    Σαρίκα Ευαγγελία Υποψήφια Τοπική Σύμβουλος Μονοσπίτων
  • Χατζάκης Ευστάθιος
    Χατζάκης Ευστάθιος Υποψήφιος Τοπικός Σύμβουλος Μονοσπίτων

Υποψήφιοι για το Συμβούλιο Τ.Κ. Στενήμαχου

  • Γκίνογλου Μαρία
    Γκίνογλου Μαρία Υποψήφια Τοπική Σύμβουλος Στενημάχου
  • Λιάγγος Μιχάλης
    Λιάγγος Μιχάλης Υποψήφιος Τοπικός Σύμβουλος Στενημάχου
  • Ματάτη Στέλλα
    Ματάτη Στέλλα Υποψήφια Τοπική Σύμβουλος Στενημάχου
  • Μήρτσιος Απόστολος
    Μήρτσιος Απόστολος Υποψήφιος Τοπικός Σύμβουλος Στενημάχου
  • Σαρακατσιάνος Γεώργιος
    Σαρακατσιάνος Γεώργιος Υποψήφιος Τοπικός Σύμβουλος Στενημάχου

Υποψήφιοι για το Συμβούλιο Τ.Κ. Χαρίεσσας

Υποψήφιος για το Συμβούλιο Τ.Κ. Αρκοχωρίου

  • Πασχούλας Βασίλης
    Πασχούλας Βασίλης Υποψήφιος Τοπικός Σύμβουλος Αρκοχωρίου

«Το ταλέντο αρκεί για να κερδίσεις το παιχνίδι. Η ομαδική δουλειά και η ευφυΐα είναι απαραίτητες για να κερδίσεις το πρωτάθλημα» Michael Jordan.

Γιατί υπάρχει και αυτή η πολιτική

Στόχος μας είναι μια διαφορετική προσσέγγιση στα πράγματα. Μία σύγχρονη ματιά πέρα από παραμορφώσεις και στεγανά

Επικοινωνήστε μαζί μου

Μη διστάζετε να επικοινήσετε μαζί μας για οτιδήποτε.

Δεν είναι αναγνώσιμο; Αλλάξτε κείμενο. captcha txt